Озера

Відпочинок біля озера може стати чудовою альтернативою подорожі на море. Це чудовий вибір і для поціновувачів екотуризму, всіх тих, хто хоче знайти цікаві краєвиди або просто насолодитися тишею. Цікаво, що в Україні налічується понад 20 000 водойм, ставків, багато з яких вважаються унікальними. Поруч із ними завжди присутнє відчуття свіжості та свободи. Більшість локацій вражає своєю мальовничістю, природною красою, чистотою та спокоєм. Деякі озера розташовані неподалік населених пунктів, через що вони стають улюбленим місцем відпочинку біля води, як мінімум, для більшості місцевих жителів.

Частина водойм розташована неподалік найдавніших міст, заповідників, пам'яток архітектури. Подібні особливості дозволять урізноманітнити абсолютно будь-яку програму сімейного відпочинку, зробити її більш насиченою, яскравою та незабутньою. Окремо варто сказати про об'єкти, що знаходяться в оточенні хвойних лісів, де туристи люблять розбивати наметові містечка та отримувати повний релакс. Є й озера з багатим вмістом у воді корисних, цінних мікроелементів, здатних вилікувати організм від хронічних хвороб, зняти напругу з втомленого від постійної щоденної метушні, тіла.

Особливо варто виділити локації, що знаходяться у природних заповідних та паркових зонах. Окрім лісового аромату, співу птахів, прохолоди та чистої води там можливі несподівані зустрічі з дикими тваринами, багато з яких занесені до червоної книги, а також яскраві фотосесії. Озера на західній Україні особливо вражають. Крім візуальної насолоди, там можна познайомитися з неймовірними та дуже красивими легендами, пов'язаними з виникненням водойм. Ряд з них є ідеальним місцем, де вдасться не лише викупатися, а й організувати риболовлю, пляжний відпочинок, прогулянку човном, катамараном, а також випробувати себе в екстремальних видах спорту.

показати весь текст
Є ідеї?

В списку немає якогось цікавого місця чи закладу? Є ідеї, побажання, пропозиції?

Напишіть нам!
Слідкуйте за нами